Gdzie kupię personalizowaną świece zapachową?

Gdzie kupię personalizowaną świece zapachową?

Moja sąsiadka urodziła ostatnio dziecko. Postanowiłam wpaść do niej, dowiedzieć się, jak sobie radzi i czy nie potrzebuje przy czymś pomocy. Na to pierwsze spotkanie postanowiłam podarować jej jakiś prezent. Zależało mi na tym, aby nie było to „byle co”, i żeby prezent był pamiątką dla niej i dla dziecka. Po dłuższym zastanowieniu, doszłam do wniosku, że dobrym wyborem będzie personalizowana świeczka.

Poszukiwania personalizowanych świec zapachowych

personalizowane świece zapachowePomysł ten podsunęła mi moja koleżanka. Dowiedziałam się od niej, że takie personalizowane świece są bardzo dobrą pamiątką na wiele ważnych chwil w życiu człowieka. Szczególnie na narodziny dziecka. W różnych sklepach można kupić albo zamówić świece o dowolnie wybranym zapachu, a także ze specjalnymi, dedykowanymi etykietami, na których można napisać dowolny cytat, albo umieścić imiona, daty, lub metryczkę w przypadku urodzenia dziecka. Doszłam do wniosku, że to naprawdę może być całkiem fajny prezent. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć miejsce, gdzie można dostać takie personalizowane świece zapachowe. Na szczęście nie okazało się to trudne. Bez problemu znalazłam miejsce, gdzie można było dostać takie personalizowane świeczki. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że można je dostać w naprawdę przystępnej kwocie. Zdecydowałam się więc zamówić dużą, sojową świecę o delikatnym zapachu.

Zwróciłam uwagę, żeby wybrany przeze mnie zapach był delikatny, a świeczka nie zawierała w swoim składzie żadnych metali ciężkich, ani sztucznych substancji. Dzięki temu miałam pewność, że świeżo upieczona mama będzie mogła bez obaw zapalać świecę nawet w pokoju dziecka. Z pewnością nie wywoła przez to u niego żadnych podrażnień, ani problemów z oddychaniem. Gotową świeczkę odebrałam już następnego dnia.

Komentarze są wyłączone.