Funkcjonalny sprej dezynfekujący

Funkcjonalny sprej dezynfekujący

 

Aby skutecznie zadbać o powierzchnie użytkowe w miejscach pracy, które wymagają szczególnej sterylizacji warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Jedną z ciekawszych firm jest marka Ecolab mająca w swojej ofercie sprej Incidin. To produkt na bazie alkoholi działający natychmiastowo, a przy okazji jest ona banalnie prosty w stosowaniu.

Najlepsze środki do dezynfekcji od Ecolab

incidin liquid sprayJeżeli poszukujemy środka dezynfekującego, dzięki któremu kilkukrotnie w ciągu dnia będziemy mogli w szybki i bezkontaktowy sposób oczyścić powierzchnie użytkowe to Incidin Liquid spray jest najlepszym rozwiązaniem. Już sama formuła spreju sprawia, że możemy szybko rozpylić produkt na wybranej powierzchni, a dodatek alkoholi pozwala nam na pozostawienie go do odparowania. Nie pozostawia przy tym żadnych smug. Warto też zaznaczyć, iż ma bardzo szerokie spectrum działania obejmujące usuwanie wirusów, grzybów, jak również bakterii. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu nie ma nieprzyjemnego zapachu, a także nie zawiera aldehydów. Są to składniki wywołujące reakcje alergiczne oraz podrażnienie na skórze człowieka, jednak Incidin ich nie ma. Pamiętajmy jednak, iż jest to rzecz jedynie do powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholi, również w obszarach podwyższonego ryzyka. Zadowoleni klienci polecają ten produkt, dzięki któremu możemy sterylizować nasze narzędzia pracy i powierzchnie w prosty sposób.

Jednym z lepszych produktów na rynku, dzięki któremu skutecznie odkazimy powierzchnie użytkowe niewrażliwe na alkohol jest Incidin, czyli produkt od marki Ecolab. To bardzo łatwy w użyciu sprej, dzięki któremu będziemy mogli tylko opryskać wybrane rzeczy i nie będziemy musieli ich przecierać, jeśli nie chcemy. To znacznie usprawni naszą pracę.

 

Komentarze są wyłączone.