Funkcjonalne narożniki w aranżacjach wnętrz

Funkcjonalne narożniki w aranżacjach wnętrz

 

Od kilku lat w pełni realizuje się jako architekt wnętrz. Uwielbiam tę pracę, ponieważ mam możliwość z jednej strony pomagać ludziom, a z drugiej realizować się artystycznie. W ostatnim czasie mam bardzo dużo zleceń na projekty niedużych mieszkań w nowym budownictwie. Są to zazwyczaj mieszkania trzypokojowe z jadalnią i aneksem kuchennym. 

Rozkładany narożnik do mieszkania

narożniki tapicerowane z funkcją spaniaKiedy szłam na studia to od razu wiedziałam, jaki kierunek będzie dla mnie najbardziej odpowiedni. Zawsze uwielbiałam aranżować wnętrza, więc zostałam architektem wnętrz. Po zrobieniu magisterki nie poszłam do pracy, tylko postanowiłam otworzyć własną pracownię projektową. Realizuje głównie prywatne zlecenia, zazwyczaj dla młodych ludzi, którzy właśnie kupili swoje pierwsze w życiu mieszkanie. Aranżowanie mieszkań jest bardzo nietypowe. Nawet w większych mieszkaniach nie ma bowiem takiej przestrzeni, jak w domu jednorodzinnym. Trzeba więc zadbać o to, aby wnętrza były jak najbardziej funkcjonalne. Bardzo prostym, stosowanym przeze ze mnie zabiegiem jest to, że zawsze do salonu proponuje klientom narożniki tapicerowane z funkcją spania, co da im dodatkowe miejsce noclegowe dla ewentualnych gości. Większość klientów jest zachwycona tym pomysłem. Narożniki są fajnym rozwiązaniem. Dają dużo miejsca siedzącego a przy tym są zwykle bardzo ciekawe wizualnie. Producenci narożników dbają o to, aby nadać im jak najbardziej nowoczesny wygląd. Preferuje narożniki głównie z tego względu, że są po rozłożeniu dużo większe, niż zwykła kanapa.

Od kiedy jestem projekatntem wnętrz, większość zleceń mam dla niedużych mieszkań. Praktycznie wszyscy klienci decydują się za moją namowę na wstawienie do salonu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie kanapy w formie narożnika. Narożniki z funkcją spania są doskonałym rozwiązaniem w mieszkaniach. 

 

Komentarze są wyłączone.