Fundamentowe bloczki z betonu

Fundamentowe bloczki z betonu

Mam na imię Anna i od piętnastu lat prowadzę firmę, która zajmuje się produkcją materiałów budowlanych. Naszym głównym produktem są betonowe bloczki ścienne o bardzo dobrych parametrach technicznych. Dlaczego akurat mieszanki betonowe są tak chętnie przez nas stosowane? Przede wszystkim ze względu na bardzo duże możliwości tego materiału. 

Wytrzymałe bloczki betonowe 

bloczki betonowe producentWarto zauważyć, że na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów mieszanek betonowych. Najbardziej tradycyjną z nich jest klasyczny beton, czyli mieszanka kruszywa drobnych frakcji, kruszywa grubych frakcji, wody oraz cementu. Ze względu na to, że zależy nam na tym, aby uzyskiwać bloczki betonowe o najwyższej szczelności, zwykle rezygnujemy z kruszywa grubofrakcyjnego oraz stosujemy specjalne dodatki i domieszki do betonu, które mają znaczny wpływ na parametry techniczne wyrobów. Zdajemy sobie sprawę, jak szerokie zastosowanie mają bloczki betonowe producent taki jak my w szczególności dba o to, aby wyroby były zgodne z normami europejskimi oraz krajowymi. Proponowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty posiadają także niezbędne atesty higieniczne, dzięki czemu można je bez problemu wbudowywać w budynki przeznaczone do stałego użytkowania. Sam proces produkcji przebiega pod ścisłym okiem wykwalifikowanej kadry.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezwykle istotne jest także zachowanie jak największej precyzji, jeśli chodzi o wymiary bloczków. Właśnie dlatego zapewniamy odpowiednią pielęgnację betonu. Dzięki dużej wilgotności powietrza, które znajduje się w miejscach przeznaczonych na dojrzewanie wyrobów, zapobiegamy zbyt szybkiemu wysychaniu elementów, a co za tym idzie także ich nadmiernemu skurczowi. Dlatego jesteśmy w stanie uzyskiwać produkty, które są znacznie lepsze od innych. 

Komentarze są wyłączone.