Fachowe oklejanie szyb

Fachowe oklejanie szyb

Naklejki i folie reklamowe są obecne w wielu sklepach na terenie galerii handlowych oraz poza nimi. Są bowiem bardzo tanim i efektownym sposobem na zwiększenie widoczności dowolnego obiektu, a ich koszt jest zdecydowanie mniejszy niż cena niemal wszystkich innych rodzajów reklam. Montaż takich folii nie jest jednak tak prosty jak większości nabywców może się wydawać.

Sprawny montaż reklamowych folii okiennych

sprawne oklejanie szyb we wrocławiuFolie reklamowe muszą być przytwierdzone do szyb specjalnymi preparatami, służącymi wyłącznie w tym celu, gdyż w innym wypadku mogą bardzo szybko odchodzić od powierzchni szyby. Powierzchnia na którą ma być położona folia musi być również przygotowana i oczyszczona bardzo dokładnie, by zapobiec możliwości zanieczyszczenia spoiwa. Producenci folii nie zalecają więc samodzielnego naniesienia jej na szyby, zwłaszcza wielkoformatowe, a zamiast tego polecają skorzystanie z usług doświadczonych firm, wykonujących sprawne oklejanie szyb we Wrocławiu. Owe firmy mają bowiem dostęp do preparatów i wyposażenia niedostępnego dla osób prywatnych, oraz doświadczenie w pracy w dowolnych warunkach. Niektórzy producenci folii mają również własne załogi instalatorów, a sama usługa oklejania szyb jest zwykle wliczona w cenę folii. Duże zamówienia, najczęściej wykonywane dla rozległych galerii handlowych, są najczęściej obejmowane taką usługą bez dodatkowych kosztów, gdyż ilość pracy potrzebnej do dokładnego nałożenia reklamowych i użytkowych folii na wszystkie okna w takim obiekcie jest znaczna, i musi być wykonana z pomocą narzędzi służących do wyrównywania folii na powierzchni w celu utrzymania jej w idealnym stanie. Różne warianty folii mogą wymagać również dodatkowej pracy czy preparatów podczas instalacji. Lustrzane folie są bodaj najtrudniejsze do położenia, i wymagają bodaj największego nakładu pracy i precyzji podczas montażu.

Dokładne naniesienie folii zapobiega jej wypaczaniu, oraz umożliwia zachowanie najlepszego wyglądu przez bardzo długi czas, dlatego też znacznie lepszym rozwiązaniem jest pozostawienie instalacji pracownikom mającym doświadczenie w tego rodzaju zadaniach. Skorzystanie z ich usług umożliwia również wykonywanie poprawek po naniesieniu folii czy też usuwanie wypaczeń powstających z czasem wedle umowy gwarancyjnej.

Komentarze są wyłączone.