Ekologiczny wózek dziecięcy

Ekologiczny wózek dziecięcy

 

Kiedy decydujemy się na zakup wózka dla dziecka, przede wszystkim zwracamy uwagę na jego odpowiednie zabezpieczenia, komfort i wygodę dziecka, potem szukamy rozwiązań wygodnych dla nas samych, aż w końcu patrzymy również przez pryzmat jego wyglądu, koloru i innych walorów estetycznych. Warto do tych warunków dorzucić jeszcze jeden i poszukać wózka, który jest także ekologiczny. 

Greentom – wózek z odzysku

tom” width=”200″ height=”188″ />Kiedy słyszymy o produktach zrobionych z odzysku, przede wszystkim myślimy o ekologii i pożyteczności odzyskiwania. Jednak dość duże zdziwienie wywołuje wózek dziecięcy, który został wykonany tylko i wyłącznie z materiałów z odzysku. Co ważne, przy tym wygląda niezwykle nowocześnie, jest komfortowy, wygodny, bezpieczny, a do tego po prostu ładny, lekki, mobilny i odporny na zniszczenia. tom to zupełnie nowy poziom akcesoriów dla dzieci, bowiem łączą w sobie wszystkie pożądane przez rodziców cechy, a przy okazji są wyrazem troski o środowisko. Wózki te znajdziemy w wielu odsłonach – wózki gondole dla najmniejszych maluszków i spacerówki dla starszych dzieci. Ich nowoczesny, nietypowy wygląd przykuwa uwagę, ale najważniejsze jest to, że jest bardzo funkcjonalny. Dobrze kryjący daszek, miękka tapicerka, wygodnie wyprofilowane rączki, duży, pakowany kosz i oddychający materiał to tylko część zalet. Warto sprawdzić je osobiście w sklepie i przekonać się, że z odzysku nie oznacza gorszej jakości.

Troska o środowisko w postaci tworzenia produktów z odzysku jest bardzo ważna. Obecnie jesteśmy zalewani przez nadmiar plastiku, szkła i papieru i jeśli tylko możemy te odpadki przekształcić w nowe produkty, zamiast kazać im leżeć kolejne lata na śmietniskach, to warto. I dla naszego komfortu psychicznego i dla otoczenia, które być może weźmie z nas przykład. 

 

Komentarze są wyłączone.