Droga do Niemiec minęła szybko

Droga do Niemiec minęła szybko

 

Moja mama wczoraj do mnie zadzwoniła, ze wybierze się do mnie w odwiedziny z moją siostrą. Mieszkam od roku w Niemczech. Zazwyczaj to ja wpadałam do Polski. Moja mam jeszcze u mnie ani razu nie była. Wiele razy ją zapraszałam ale zawsze coś wypadało. Moja siostra jest młodsza chodzi jeszcze do szkoły i jakoś nie było okazji. Za chwile kończy się rok szkolny.

Przejazd busem jest szybki

busy lublin niemcyMama wzięła tydzień wolnego i postanowiły mnie dziewczyny odwiedzić. Bardzo się ucieszyłam na tą wiadomość. Udało mi się także załatwić wolne więc spędzimy razem sporo dni. Mama prosiła mnie żebym załatwiła im bilet na przejazd. Wiedziałam, że najwygodniej będzie im dojechać do mnie busem. Busy Lublin Niemcy zapewniają dobre warunki jazdy. Jest dużo połączeń. Można sobie wybierać różne godziny a ceny są przystępne za bilety. Ważne jest również to, że można bilety zamówić przez Internet i wówczas ma się pewność, ze miejsca będą zarezerwowane. Zakupiłam bilety na  busy Lublin Niemcy. Podałam mamie wszystkie dane i powoli odliczałam dni do ich odwiedzin. Zaplanowałam już sobie co będziemy razem robić. Jakie miasta w okolicy mogę im pokazać. Już nie mogłam się doczekać ich przyjazdu. Czas zazwyczaj jak się na coś czeka leci powoli ale ja się na tym nie skupiałam. Pojechałam na dworzec odebrać moją mamę i siostrę. Powiedziały, że przejazd busem był bardzo komfortowy.

Nawet nie sądziły, że tak szybko do mnie dojadą. Wszystko było zgodnie z opisem i na czas. Cieszyłam się, ze już są. Przyjechały akurat na obiad. Spędziłyśmy wspólnie miłe chwile. Z powrotem do Lublina również jechały busem. Skorzystaliśmy z tej samej firmy. Bilet także zamówiłam przez Internet. Cieszę się, że nie mając samochodu można skorzystać z komunikacji i dojechać wszędzie gdzie się chce w dobrej cenie. 

 

Komentarze są wyłączone.