Drewniany domek był dużą niespodzianką dla dzieci

Drewniany domek był dużą niespodzianką dla dzieci

Posiadamy duży dom z ogrodem poza miastem. Nasze dzieciaki bardzo cieszą się jak bawią się w ogrodzie. Postanowiłam z mężem zagospodarować część ogrodu specjalnie dla nich. Do tej pory nie mieliśmy żadnej huśtawki ani piaskownicy a wpadłam na pomysł żeby zainwestować w domek ogrodowy.

Dzieciom spodobał się drewniany domek

ogrodowe domki z drewnaWidziałam na stronie internetowej piękny domek w pastelowych kolorach, który jest spełnieniem marzeń każdego dziecka. Skontaktowałam się z firmą, która produkuje takie ogrodowe domki z drewna. Uzgodniłam z właścicielem wszystkie szczegóły. Zależało mi żeby domek z drewna był większych wymiarów żeby obydwoje mogli się w nim spokojnie bawić. Właściciel zapisał wszystkie moje prośby i w ciągu dwóch tygodni miał być gotowy. Firma zapewniała dostawę więc nie musiałam się z mężem o nic martwić. Dzień przed dostawą skontaktował się ze mną właściciel i uzgodnił dokładną godzinę dostarczenia domku. Pojawił się na czas. Ogrodowe domki z drewna przygotowywane przez niego były bardzo dobrej jakości. Materiały były bardzo solidne i służyły wiele lat. Domek drewniany był pomalowany na kolory, które wybrała w trakcie zamawiania go. Kolory były zabezpieczone i nie musieliśmy z mężem o nie dodatkowo dbać. Wystarczyło je raz na jakiś czas odmalować a to nie było trudne. Kiedy domek został zamontowany wyglądał idealnie. Dzieciakom bardzo się spodobał. Miały niespodziankę bo zupełnie się go nie spodziewały.

Akurat pogoda była idealna na długie zabawy w ogrodzie i praktycznie całe popołudnie spędziły w domku. Zabierały do niego różne rzeczy a później wynosiły i tak w kółko. Mieliśmy z mężem wolne popołudnie bo dzieci zupełnie nie angażowały nas do swojej zabawy. To był strzał w dziesiątkę z tym domkiem. Na pewno tak szybko im się nie znudzi.

Komentarze są wyłączone.