Dom na sprzedaż w ofercie biura nieruchomości

Dom na sprzedaż w ofercie biura nieruchomości

Kiedy zdobyłem uprawnienia na pośrednika nieruchomości, to od razu postanowiłem założyć własne biuro. Znałem się na nieruchomościach i wiedziałem, że na tym interesie zarobię sporo kasy. Wcześniej byłem handlowcem w firmie farmaceutycznej, ale to nie było zajęcie dla mnie. 

Bardzo szybko sprzedany dom w centrum Krakowa 

domy na sprzedaż krakówOd samego początku zamierzałem zajmować się tylko nieruchomościami na sprzedaż i przyjmować oferty od osób prywatnych. Wynajmowanie lokali mnie nie interesowało, ponieważ z tego było mało pieniędzy. Miałem niezłą gadkę i dzięki temu łatwo było zdobyć mi klientów, którzy mieli domy na sprzedaż Kraków był miastem, gdzie wiele osób chciało osiedlić się na stałe, więc mój plan musiał się powieść. Udało mi się znaleźć klienta, który chciał sprzedać dom w centrum Krakowa. Dom był bardzo duży i nowoczesny, co zdecydowanie mi pasowało, ponieważ jakiś czas temu do mojego biura zgłosił się człowiek zainteresowany takim domem. Klient dom chciał sprzedać w dość rozsądnej cenie i wiedziałem, że szybko zrobię ten interes. Pojechałem osobiście, żeby obejrzeć dom i chwilę później skontaktowałem się z człowiekiem, który był zainteresowany kupnem domu. Na miejscu pojawił się po piętnastu minutach. Dom bardzo mu się spodobał i zdecydował się go kupić. To była pierwsza w moim życiu sprzedaż domu i jeszcze na dodatek tak szybko przeprowadzona. Od każdej ze stron otrzymałem niezłą prowizję za pomoc w transakcji i ustawiłem się finansowo na kilka najbliższych miesięcy.

Najczęściej pośredniczyłem w sprzedaży domów i głównie na tym zarabiałem. Otwarcie biura nieruchomości zdecydowanie było dobrym i co ważne, bardzo dochodowym zajęciem. Znałem się na sprzedaży i wiedziałem jak namówić klienta na kupno domu. Byłem w tym najlepszy. 

Komentarze są wyłączone.