Dodatkowe urządzenia do myjni

Dodatkowe urządzenia do myjni

 

Myjnie bezdotykowe stały się bardzo popularnym elementem krajobrazu terenów miejskich i wiejskich. Są one wykorzystywane przez wielu kierowców, którzy cenią sobie szybkość przeprowadzania mycia, a także jego intuicyjność. Dodatkowym elementem każdego punktu mycia samochodów, są dodatkowe urządzenia, które umożliwiają przeprowadzanie wielu czynności, mających na celu doprowadzenie do czystości nasz samochód.

Jakie dodatkowe urządzenia spotkamy na myjni samochodowej?

urządzenia do myjni bezdotykowejNa wielu myjniach możemy spotkać takie urządzenia jak odkurzacze. Są one dostosowane do odkurzania samochodów osobowych i innych, a różnego rodzaju rury ssące i moc odkurzacza zapewnia bardzo dobre działanie. Urządzenia do myjni bezdotykowej to przede wszystkim specjalne urządzenia, które umożliwiają pranie tapicerki. Dzięki wielu funkcjom możemy za ich pomocą wyprać zarówno tapicerki skórzane, jak i materiałowe i wykonane z tworzywa. Bardzo popularnym elementem wyposażania myjni są specjalne dystrybutory, które umożliwiają uzupełnienie płynu do spryskiwaczy. Są one ustawiane zwykle w bocznych sektorach myjni, a ich działanie jest bardzo potrzebne tym osobom, którym skończył się płyn do spryskiwaczy, a pogoda powoduje, że jest on bardzo potrzebny. Tego typu dystrybutory wydają płyn do spryskiwaczy za pomocą specjalnych lanc, podobnych do tych, którymi uzupełniamy inne płyny eksploatacyjne.

Dodatkowe urządzenia myjni bezdotykowych są niezwykle potrzebne każdemu kierowcy, który wybrał się w dłuższą lub krótszą trasę. Dzięki specjalnym dystrybutorom, kompresorom czy odkurzaczom, jesteśmy w stanie wymienić podstawowe płyny eksploatacyjne, dopompować koła czy odkurzyć zabrudzone wnętrze naszego samochodu. Wiele z tych urządzeń możemy spotkać na coraz większej ilości myjni w całym kraju.

 

Komentarze są wyłączone.