Dobrej jakości fugi

Dobrej jakości fugi

Płytki pięknie prezentują się na podłodze. Nic dziwnego, że ludzie chętnie je zakładają nie tylko w kuchni, czy też w łazience, ale coraz częściej również w pokojach. Oczywiście, wybór płytek to bardzo ważna sprawa, jednak nie możemy zapomnieć o zakupie najlepszej fugi. Musi być ona trwała, o intensywnej barwie i stosownie dobrana do odcieni płytek. Jakie produkty są najbardziej godne zaufania?

Fugi jakiej firmy są najbardziej polecane?

polecane fugi mapeiWarto postawić na nowoczesne aranżacje wnętrz. Z pewnością ludzie chętnie decydują się na montaż eleganckich płytek w różnych pomieszczeniach. O czym trzeba wówczas pamiętać? Bardzo ważny jest wybór odpowiednich fug. Najczęściej są polecane fugi mapei, które cechują się najwyższą jakością. Pomimo pozorów, fugi są ważnym elementem wykończenia podłóg. Muszą być one właściwie dopasowane do danych płytek. Chodzi przede wszystkim o dobry odcień. W ofercie znajdziemy fugi cementowe, które przydają się podczas układania płytek ceramicznych oraz kamiennych. Wówczas, dostępne są one  w bogatej gamie kolorystycznej. Takie fugi są bardzo elastyczne, szybko się wiążą i są bardzo wytrzymałe. Trzeba wspomnieć o fugach epoksydowych, które są najczęściej wybierane w ofercie wspomnianej firmy. Cechują się nieco wyższą ceną, jednak są bardziej odporne na działanie różnych czynników, w tym także mechanicznych. Takie fugi mogą mieć kontakt z wodą i środkami chemicznymi, przy czym nie tracą swojej barwy i właściwości. Można bez problemu utrzymać je w należytej czystości. Najczęściej wybierane są one w jaśniejszych odcieniach. Dostępne są jeszcze fugi cementowo-epoksydowe, które także znajdują swoje zastosowanie i można wypełniać nimi szczeliny nawet na zewnątrz budynku. Fugi Mapei znajdziemy w bardzo ciekawej i zróżnicowanej kolorystyce, co stanowi dobrą zachętę dla klientów. Jak prawidłowo dobrać odcień fug? Najlepiej, jeśli będą one odpowiednio kontrastować z odcieniem płytek. Wtedy uzyskamy najlepszy efekt.

Podczas remontów zawsze warto zastanowić się nad zmianą podłogi. Ludzie coraz chętniej chcą zakładać różnego rodzaju płytki, które są idealnym rozwiązaniem na długie lata. Trzeba jednak mieć na uwadze wybór właściwej fugi. Najchętniej wybierane są fugi Mapei, które cechują się  bardzo dobrą jakością w przyzwoitej cenie. Firma ma świetne opinie wśród klientów, którzy cenią sobie bogaty asortyment produktów. 

Komentarze są wyłączone.