Do czego służą wózki z siatki?

Do czego służą wózki z siatki?

W wielu branżach bardzo popularnym i funkcjonalnym urządzeniem są wózki wykonane z ocynkowanego materiału w postaci siatki, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Urządzenia te mają wszechstronne zastosowanie w wielu dziedzinach. Są bardzo pomocne, praktyczne i wytrzymałe. Gdzie sprawdzą się najlepiej?

Siatkowe wózki ocynkowane

wózki siatkoweKontenery siatkowe najczęściej zastosowane są w pralniach – gdzie dzięki właściwościom antykorozyjnym, nadają się do przechowywania i transportu mokrych ubrań, ręczników. Jak również w sklepach, w szczególności spożywczych do transportu towaru lub jego ekspozycji, gdzie mamy możliwość zamknięcia w środku rzeczy wartościowych dzięki zabudowanym ścianom, gęstej siatce i wyposażenia w rygiel i kłódkę. W sklepach również bardzo często wózki siatkowe wykorzystywane są do przewozu makulatury, kartonów, folii i innych opakowań. Stosowane są również w hotelach do transportu świeżej pościeli oraz ubrań. Jak wygląda konstrukcja takiego wózka? Różnią się między sobą wielkością, materiałem wykonania oraz kolorem. Budowa jest modułowa z możliwością demontażu ścian, a sam wózek można złożyć lub rozłożyć w ciągu niespełna minuty. W zależności od potrzeby wózek wyposażony jest w konkretną liczbę ścian, w przestawne półki oraz z możliwością otwierania góry lub przedniej ściany tylko do połowy. Wózki posiadają białe koła z tworzywa sztucznego – polipropylenu lub z pełnej gumy, dzięki czemu nie pozostawiają śladów opon na żadnym podłożu.

Główną zaletą wózków wykonanych z siatek jest duża pojemność i łatwość w manewrowaniu nimi. Jak również konstrukcja jest bardzo stabilna, dzięki czemu przewożone materiały są całkowicie bezpieczne. Zdecydowanie usprawniają pracę w wielu branżach, ponieważ pozwalają na łatwe i szybkie przewożenie dużej ilości towarów.

Komentarze są wyłączone.