Czy susz konopny zawiera dużo CBD?

Czy susz konopny zawiera dużo CBD?

 

Wiele osób uważa, że przyjmowanie medycznej marihuany nie daje żadnych korzyści. Oczywiście jest to totalne nieporozumienie, świadczące o tym, że ktoś, kto wygłasza tego typu opinie, zapewne nie zadał sobie minimum trudu i nie zapoznał się z wynikami badań nad CBD.

Zakup legalnego suszu konopnego

legalny susz konopnyTen, kto przeczyta choćby niewielką część opracowań i prac naukowych, których przedmiotem jest działanie kannabidiolu (CBD), nie ma złudzeń, że działanie tej substancji aktywnej jest wyjątkowe i praktycznie nie ma innej, która mogła by z nią konkurować we wszechstronności zastosowania. Albowiem przyjmować ją można zarówno jako lekarstwo, jak też środek o działaniu profilaktycznym. Najpopularniejszym produktem w Polsce jest aktualnie legalny susz konopny CBD, czyli nic innego, jak medyczna marihuana. Zainteresowanie nim wynika z faktu, że nie jest drogi, a zawiera bardzo przyzwoite ilości leczniczego kannabidiolu. Koszt zakupu jednego grama dobrej, bogatej w CBD „maryśki”, to około pięćdziesięciu złotych. Możemy też kupić gotowe, już skręcone jointy, co jest opcją dla leniwych lub tych, którzy nie umieją tego zrobić samodzielnie. Mogą one zawierać od połowy do całego grama i kosztują od trzydziestu do nawet ponad pięćdziesięciu złotych (w zależności od odmiany i ilości CBD). Susz z kannabidiolem jest bardzo dobrą alternatywą dla palących nielegalną marihuanę, ponieważ nie odurza, nie uzależnia, ale mimo to bardzo przyjemnie relaksuje i odpręża.

Wyniki badań naukowych nie pozostawiają złudzeń, ale zawsze znajdą się malkontenci, którzy będą kontestowali zdanie tych, którzy są od nich mądrzejsi. To niestety znak naszych czasów, gdzie znalezienie informacji sprawdzonych i wiarygodnych sprawia trud, a wiadomości bezużyteczne leżą w każdym kacie internetu.

 

Komentarze są wyłączone.