Czy kupowanie włóczek online ma sens?

Czy kupowanie włóczek online ma sens?

Zakupy w Internecie na stałe weszły do naszej codzienności. Coraz więcej osób wybiera właśnie tę formę zakupów nad kupowanie w sklepach stacjonarnych. Jeszcze paręnaście miesięcy temu uważałam, że pasmanterie internetowe nie mają sensu, tymczasem teraz nie wyobrażam sobie realizowania swojego hobby bez kupowania włóczek w sklepach online. Zakupy w takich pasmanteriach zdecydowanie mają sens i naprawdę bardzo je polecam!

Większość moich włóczek jest ze sklepów online

włóczki w sklepie onlineOd lat kupuję ubrania i elektronikę w Internecie. Nie wiem więc dlaczego tak długo wzbraniałam się przed zakupem wełny oraz innych produktów do robienia na drutach i szydełkowania. W zeszłym roku zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w pasmanterii online i od tego czasu znalazłam już nawet kilka swoich ulubionych sklepów, których stałam się regularną klientką. Uważam, że włóczki w sklepie online można kupić w naprawdę dobrych cenach. Często produkty tej samej firmy są w pasmanterii online o wiele tańsze niż w sklepie stacjonarnym. Oczywiście nie zrezygnowałam z chodzenia do zwykłych pasmanterii, ponieważ nadal cenię sobie możliwość porozmawiania z ekspedientką czy dotknięcia towaru na żywo, natomiast zakupy online są o wiele szybsze. Nie mogę też nie wspomnieć o dużym asortymencie w sklepach online, które co chwila dodają jakieś nowości na stronę. Sklepy online starają się też trzymać trendów, co bardzo mi się podoba – jeżeli np. jakiś kolor jest w danym sezonie bardzo modny to można być pewnych, że na stronie będzie można znaleźć ogrom włóczek właśnie w takim odcieniu. Teraz w okresie jesiennym królują włóczki w kolorach musztardowym oraz rudym. Planuję zrobić sobie czapkę w takich jesiennych kolorach, z wełny którą zamówiłam w swojej ulubionej pasmanterii.

Nie trzeba bać się zakupów w Internecie. Przecież istnieje coś takiego jak zwrot towaru – nie będzie więc żadnego problemu by wymienić lub oddać włóczkę ze sklepu online, która nie przypadnie nam do gustu na żywo. Z mojego doświadczenia jednak wynika, że zwroty są bardzo rzadkie. Tylko raz wymieniłam dwie wełny, które kupiłam w internetowej pasmanterii – odcienie różu i błękitu, które kupiłam nie pasowały do innych wełenek, które wybrałam do projektu ponczo, które akurat wtedy tworzyłam na drutach.

Komentarze są wyłączone.