Czarne, sportowe opaski od xiaomi

Czarne, sportowe opaski od xiaomi

 

Obecnie ludzie zwracają dużą uwagę na swój wygląd. Coraz więcej osób zaczyna uprawiać jakiś sport. Głównie jest to jazda rowerem, bieganie bądź treningi na siłowni. Bardzo ważna w sporcie jest motywacja, którą może dostarczyć nam między innymi opaska sportowa. Posiada ona licznik kroków, jaki chcemy dziennie wykonać, co dodaje motywacji do zdobycia celu.

Sportowe opaski od xiaomi

opaska sportowa xiaomi czarnaWażna w sporcie jest regularność oraz motywacja. Można powiedzieć, że jedno napędzane jest przez drugie, i na odwrót. W motywacji może pomóc nam opaska sportowa xiaomi czarna, ponieważ liczy nam nasze kroki w ciągu dnia. Dzięki temu wiemy ile nam brakuje jeszcze do zdobycia celu. Również opaska liczy nam ile dni z rzędu daliśmy radę przejść wymagana liczbę kroków, ustawioną przez nas w specjalnej aplikacji. Takie liczenie wpływa na naszą regularność. Opaska oprócz tych dwóch funkcji posiada różne treningi, takie jak bieganie, jazda rowerem oraz pływanie. Oczywiście pokazuje również godzinę. Posiada także możliwość zmierzenia nam naszego tętna oraz po podłączeniu jej z aplikacją w telefonie przychodzą nam powiadomienia. Opaska wibruje gdy ktoś do nas dzwoni, napisał wiadomość lub przyszło inne powiadomienie. Wszystko wyświetla nam się na ekranie opaski, dzięki czemu nie musimy od razu sięgać po telefon. W opasce możemy również sprawdzić pogodę na najbliższe dni. W aplikacji widzimy również ile zaoszczędziliśmy paliwa, co jest dodatkową motywacją, ponieważ widzimy ile jesteśmy w stanie zaoszczędzić pieniędzy.

Opaska sportowa z firmy xiaomi kosztuje w granicach od stu do stu pięćdziesięciu złotych. Chodzi tu o najnowszy model. Możną ją kupić w sklepach z urządzeniami elektronicznymi oraz w sklepach internetowych. Podczas zakupów w internecie musimy do ceny opaski doliczyć kilka złotych do kosztów za wysyłkę. Jednak jest to niewielka cena.

 

Komentarze są wyłączone.