Ciekawa, nowoczesna sztukateria z Gdańska

Ciekawa, nowoczesna sztukateria z Gdańska

 

Bez wątpienia każdy z nas chce aby jego mieszkanie wyglądało jak najlepiej, aby było ładnie, nowocześnie urządzone i oczywiście funkcjonalne. Ja sama wiem ile czasu, energii poświeciłam, aby znaleźć najlepsze zasłony, idealne poszewki, odpowiednie poduszki, pasujące kwiaty, czy inne mniejsze i większe elementy dekoracyjne. Już prawie wszystko udało mi się wybrać pozostało jednak wiele jeszcze pracy, jak zresztą na pewno w każdym domu.

Szukam nowoczesnej sztukaterii z Gdańska

nowoczesna sztukateria z GdańskaBardzo lubię nietypowe rozwiązania w moim domu, jeśli chodzi o dekorację. Dlatego też wiele ozdób w moim domy nie pochodzi ze sklepów sieciowych, wiele dekoracji zlałam w mniejszych sklepach lub nawet na bazarach. Kiedy szukałam inspiracji, jak udekorować salon trafiłam na niezwykle ciekawy pomysł – wykorzystanie sztukaterii. Jednak nie koniecznie tak jak to kiedyś się stosowało, czyli jako ozdoba lampy. Widziałam kilka razy, jak ciekawa, nowoczesna sztukateria z Gdańska wpływa na wygląd salonu. Oczywiście było to mnie niezwykle ciekaw i eleganckie rozwiązanie, a przy tym nowoczesne. Niektórzy używali na przykład elementów sztukaterii jako ozdoby na ścianach. JA również chciałabym tak właśnie wykorzystać sztukaterię. Kupiłam więc kilka rodzajów, zdecydowałam się na okrągłe rozety, przykleiłam ja do ścian w różnych miejscach o pomalowałam na kolor ściany. Jest to, moim zdaniem, niezwykle ciekawy pomyślna dekorację. Taki sposób pięknie prezentuje kształt rozet, jednak nie jest to zbytnio nachalny sposób, rozety ładnie, delikatnie odznaczają się od ścian. Przez to również zaczęłam później myśleć o innych elementach sztukaterii. Teraz Szukam nowoczesnej sztukaterii z Gdańska. Teraz już wiem, że  nowoczesna sztukateria z Gdańska to coś, czego szukałam. Wiele osób również zachwyca się moją sztukaterią.

Myślę, że również listy sufitowe będą doskonale się prezentować. Znałam już nawet piękne, nowoczesne listwy sufitowe w kolorze białym. Myślę, że doskonale by się one nadawały jako element wystroju w przedpokoju i w mojej sypialni. Już nie mogę się, tak naprawdę, doczekać, aż listwy sufitowe będą zamontowane w moim domu. Ciekawa, nowoczesna sztukateria z Gdańska – to naprawdę doskonały pomysł. Jest to nowoczesny i niezwykle oryginalny sposób na przystrojenie domu.

 

Komentarze są wyłączone.