Biała szafa lekarska

Biała szafa lekarska

Gabinety medyczne zawsze mają specyficzny wygląd i zapach. Są niezwykle sterylne oraz czyste. Na takie warunki pozwala profesjonalne wyposażenie medyczne. Biała szafa lekarska to element wyposażenia każdego z gabinetów. Pozwala na idealne dopasowanie produktu do każdej aranżacji wnętrza, a co najważniejsze nie naraża służby zdrowia na nadmierne koszty finansowe.

Atuty szafek lekarskich

szafa lekarskaNowoczesna biała szafa lekarska jest wykonana z materiałów stalowych, które są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, między innymi korozji. Malowanie proszkowe zapewnia należytą ochronę oraz wpływa na gładkość powierzchni. Pozwala również na utrzymanie produktów w nieskazitelnej czystości. Sprawia, że żadna z szafek nie staje się siedliskiem niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych. Silne środki dezynfekujące nie wpływają na szybsze zużycie się użytkowanych powierzchni. Szafa jest więc czysta oraz całkowicie bezpieczna zarówno dla personelu jak i pacjentów. Pozwala na przechowywanie różnego rodzaju artykułów medycznych w należytych warunkach. Na półkach mogą znajdować się stetoskopy oraz leki farmaceutyczne. We wnętrzu szaf panuje odpowiedni mikroklimat. Każda z szafek wyposażona jest w drobne otwory stanowiące swobodną cyrkulację powietrza. Prosty design wpływa na świetny efekt wizualny oraz pozwala dopasować produkt do każdej aranżacji wnętrza. Solidne półki wytrzymają obciążenie do trzydziestu kilogramów. Szczelne zamknięcie za pomocą drzwi skrzydłowych oraz klucza pozwala na przechowywanie silnie działających leków, na przykład morfiny czy też dolcontralu a ampułkach. Możliwość regulacji wysokości półek pozwala na dostosowanie wnętrza produktu do indywidualnych ściśle określonych potrzeb użytkowników. Niska cena szaf lekarskich jest dodatkowym atutem, który ceni sobie wielu klientów.

Wyposażenie placówek ochrony zdrowia jest niewątpliwie ich wizytówką. Wpływa na to jak postrzegają je pacjenci. Nowoczesne białe szafy lekarskie charakteryzujące się prostotą wykonania idealnie pasują do każdego wnętrza. Ponadczasowy design wpływa na estetyczny wygląd. Niezwykła funkcjonalność potęguje ich sprzedaż. Atrakcyjnie niska cena jest niewątpliwie jednym z najważniejszych atutów tego typu produktów.

Komentarze są wyłączone.