Balony na 32 urodziny

Balony na 32 urodziny

 

W tym roku postanowiłam zorganizować mojemu narzeczonemu imprezę niespodziankę na jego trzydzieste drugie urodziny. Ostatnio nie mieliśmy takiej możliwości, a za rok mamy zamiar się przeprowadzać, więc też raczej nic z tego. Goście już zostali zaproszeni, teraz pozostało mi zamówić dekorację oraz przygotować menu. 

Wytrzymałe balony w kształcie cyfr

balony na urodziny cyfryNie mam zamiaru robić jakiś szczególnych dekoracji. Myślałam o powieszeniu girlandy z napisem wszystkiego najlepszego oraz kilku balonów. Bardzo chciałabym zamówić balony cyferki trzy i dwa, żeby wszystko ładnie wyglądało na zdjęciach i żeby było wiadomo później co to była za okazja. Chciałabym, żeby balony były najlepiej w złotym kolorze, ponieważ wyglądają elegancko, a poza tym nie zleją mi się z firanką. Mam zamiar dekorację zrobić na oknie, ponieważ najłatwiej je tam zawiesić. Postanowiłam poszukać balonów w internecie i zamówić przez sklep internetowy. Obecnie wiele sklepów ma w swojej ofercie balony na urodziny cyfry, więc raczej nie będzie problemu z ich zamówieniem. Mam nadzieję, że takie balony cyferki są wytrzymałe. Pierwszy raz będę coś takiego kupowała, ale wiedziałam na imprezie u znajomych, że bardzo fajnie one wyglądają nadmuchane i powieszone. Oczywiście fajnie byłoby, gdyby były dodatkowo wypełnione helem i wtedy bym je gdzieś przywiązała, żeby latały sobie przy suficie, ale niestety to już się wiąże z kosztami. Zresztą musiałabym szukać na miejscu jakiejś firmy, która napełnia balony na urodziny helem, przecież kurier mi ich nie przywiezie wypełnionych, a jeśli już to zapewne za miliony monet. W związku z tym zostaną one nadmuchane powietrzem i zamieszczone na firance wraz z girlandą i dodatkowymi kolorowymi balonami. Muszę nadać tej imprezie trochę koloru. Teraz w trakcie zimy jest go dość mało, a przecież trwa karnawał, więc kolorowe ozdoby są jak najbardziej na czasie. Do tego dobre towarzystwo i jedzenie i niespodzianka gotowa.

Mam nadzieję, że impreza niespodzianka mu się spodoba. Ozdoby już zamówiłam do paczkomatu, żeby przypadkiem kurier nie przyjechał jak mój narzeczony będzie w domu. Mam nadzieję, że balony na urodziny cyfry przyjdą jeszcze w tym tygodniu, ponieważ chcę je przetestować przed właściwą imprezą. Już się nie mogę doczekać tej niespodzianki. 

 

Komentarze są wyłączone.